Instagram  Hikayelerine Link Ekleme Nasıl Yapılır

Instagram Hikayelerine Link Ekleme Nasıl Yapılır

Sosyal medya uygulamaları içersin de Instagram da Hikeyaler kısmına link ekleme özelliği son zamanlarda çok revaç da olmuştur.

Fotoğraf ve video paylaşılan sosyal medya uygulamaları bir yenilik daha getirerek hikayelerde link ekleme özelliğidir. Bu durumun bir çok tanıtıma ön ayak olduğu gibi bir çok alanda yenilikçi bir öncü adım olmuştur.

Takipliseyap.com olarak Instagram hikayelerine nasıl link ekleneceği konusunda ki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Instagram son yılların en çok sevilen en çok tercih edilen sosyal medya uygulaması olduğunu daha önceki yazılarımızda beyan etmiştik.

Hikaye reklamlarının daha etkili bir hale gelebilmesi için son olarak burada oluşturulan işletme hikayeleri için link ekleme özelliğini de getiren uygulama birçok işletme için vazgeçilmez bir reklam platformu haline gelmeyi başardı.

Instagram hikayesine link eklemek, hikayenizde paylaştığınız ürün ve hizmetin potansiyel müşterileriniz tarafından daha detaylı ve içeriklerinin incelenmesine olanak sağlamaktadır. Ürün bağlantısının müşterilerle paylaşılması ve müşterilerinde tercihi haline gelerek satın alma rakamlarını da yükselmektedir. Instagram işletmeniz varsa hikayelerinize link ekleyerek satışlarınızı ve reklamınızı yükseltebilirsiniz.

Instagram Hikayesine Nasıl Link Eklenir ?

Hikayenizde paylaşacağınız gönderinize link eklemek birkaç adıma daha ihtiyacımız olacaktır. Bunu ayarlar bölümünden gerçekleştireceğiz.

Bu ayar ve kurallardan ilkine göre, Instagram da bir işletme hesabına geçmeniz gerekiyor. Bunun için hali hazırda bulunan kişisel hesabınızı, ayarlar kısmına girerek orada bulunan kişisel hesap yazan yeri , işletme hesabına çevirerek yapabilirsiniz. Eğer zaten işletme hesabı kullanıyorsanız herhangi bir işlem  yapmanıza gerek kalmayacaktır.

İkinci önemli konu ise şu şekildedir. Instagram hikayelerinizde link paylaşmak istiyorsanız fakat bunun için  en az 10.000 Instagram takipçisine sahip olmanız gerekmektedir. Bu kural Instagram tarafından belirlenmiştir.Eğer işletme hesabınızda sizi takip eden 10.000 Instagram kullanıcı yok ise  maalesef hikayelerinizde link paylaşamanız imkansızdır. Bu konuda profesyonel yardım almak için takiphilesiyap.com sayfamızdan giriş yaparak Takipci kasma işlemleri yapabilirsiniz.

Üçüncü nokta ise ilk iki şartı yerine getiren işletme hesabı kullanıcıları için oldukça kolaydır. Önce Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız ardından da hikayeniz için bir görsel seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra bu görselin en üst kısmında bulunan zincir sembolüne benzeyen sekmeye dokunmalısınız.

Sonraki aşamada ise istediğiniz linki ekleyebilir bu link Web sayfanızda olabilir veya youtube adresenizde  ve kullanıcıların ekranı yukarı kaydırmalarını sağlayarak onlar ile paylaştığınız linke ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Takiphilesiyap.com olarak , siz değerli ziyaretçilerimiz ve takipçilerimiz için sayfanızı daha iyi yöneterek işlem yapabilmeniz adına  bu yazılarımızı hazırlıyoruz. Takiphilesiyap.com sayfamızda bulunan blog bölümündeki faydalı yazılarımıza da göz atmanızı rica ederiz. Teşekkürler..

2019-04-16 15:09:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram da Takipçi ve Beğeni  hileleri hakkında bilmeniz gerekenler

Instagram da Takipçi ve Beğeni hileleri hakkında bilmeniz gerekenler

Instagram da Takipçi ve Beğeni hileleri hakkında bilmeniz gereken bir çok önemli unsur teşkil etmektedir. Bunlardan en etkili olanlarının bazılarınıı şu şekilde sizlere sunmaya çalışalım.

Instagram Hesap kapanması durumunda ne yapmalıyım?

Instagram Hesap kapanması durumunda ne yapmalıyım?

Instagram Hesap kapanması durumunda ne yapmalıyım? Değerli okurlarımız, bu yazımızda sizlere Instagram Hesabım Kapatıldı! Bunun için neler yapmalıyım,? Sorusunun cevabını size sunacağız.

Instagram da Olağan Dışı Giriş Sorunu nasıl çözülür 2019

Instagram da Olağan Dışı Giriş Sorunu nasıl çözülür 2019

Instagram da Olağan Dışı Giriş Sorunu nasıl çözülür 2019 Instagram , hiç şüphesiz modern dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biridir.Dünya da bu kadar popüler olan instagram