Instagram Hesap kapanması durumunda ne yapmalıyım?

Instagram Hesap kapanması durumunda ne yapmalıyım?

Instagram Hesap kapanması durumunda ne yapmalıyım?

Değerli okurlarımız, bu yazımızda sizlere Instagram Hesabım Kapatıldı! Bunun için neler yapmalıyım,? Sorusunun cevabını size sunacağız. Öncelikle Instagram hesabınız kapatıldıysa, giriş yapmaya çalışırken üzgünüz hesabınız kapatıldığını belirten bir mesaj görürsünüz. Daha sonrasında ise  Instagram Topluluk Kurallarına veya Instagram Kullanım Koşullarına uymayan hesaplar herhangi uyarıda bulunulmadan da instagram tarafından kapatılabilir. Instagram da Topluluk Kuralları’nı ve oluşturduğunuz tüm hesaplardaki paylaşımlarınızı dikkatli bir şekilde hepsinin tek tek gözden geçirmenizi  öncelikle tavsiye ederiz.

Kontrollerinizi tek tek yaptınız ve sayfanızın kapanmanın sizinle alakası olmadığını düşünüyorsanız ve hesabınızın bir hata veya yanlışlık sonucu kapatıldığını düşünüyorsanız, bu karara hemen itiraz edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygulamayı açın, kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve ekrandaki talimatları izleyerek uygulamalı olarak yapın. Kapatıldı mesajı görmüyorsanız, giriş yapma sorunu yaşamış olabilirsiniz. Hesabınızı siz veya şifrenizi bilen biri tarafından silindiyse, geri getirmeniz gerçek anlamda mümkün değildir. Daha önce kullandığınız e-posta adresiyle yeni bir hesap oluşturabilirsiniz, fakat aynı kullanıcı adını büyük ihtimal alamayabilirsiniz.

Instagram Hesap Kapanmasının Nedenlerini Şu şekilde sıralayalım

Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım?

“Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır şeklinde bir mesaj gelir. Yardım merkezinden bilgi alabilirsin” şeklinde bir uyarı alırsanız hesabınız kapatılmış olduğunu anlarsınız. Daha fazla bilgi al seçeneğini seçip giriş yapmalısınız. Bir form açılacak bu formu dikkatlice okuyup doldurun ve ardından sizden istenen isim soy isim, kullanıcı adınız, e-posta adresiniz, hangi ülkeden yazdığınızı yeri yazıp en sonda devlet kurumundan alınan ehliyet veya tc gibi fotoğraflı bir kimlik kartını taratın (.jpeg formatında) ve en altta dosyaları seç yazan yere yükledikten sonra göndere basınız. Hesabınız açıldığında e-mailinize hesabınızın açıldığını belirten bir mesaj gönderilecektir.Bundan sonra tekrardan instagrama kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Takiphilesiyap.com olarak , siz değerli ziyaretçilerimiz ve takipçilerimiz için sayfanızı daha iyi yöneterek işlem yapabilmeniz adına  bu yazılarımızı hazırlıyoruz. Takiphilesiyap.com sayfamızda bulunan blog bölümündeki faydalı yazılarımıza da göz atmanızı rica ederiz. Teşekkürler..

2019-04-17 11:35:06

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019

 Instagram Beğeni Hilesi 2019 Instagram da bir çok şahsi sayfalar , firma veya hizmet sayfalarıı beğenilerin çok yüksek olmasını ister fakat bunun için bir çok hareketin aynı anda yapılması

Instagram da Takipçi ve Beğeni  hileleri hakkında bilmeniz gerekenler

Instagram da Takipçi ve Beğeni hileleri hakkında bilmeniz gerekenler

Instagram da Takipçi ve Beğeni hileleri hakkında bilmeniz gereken bir çok önemli unsur teşkil etmektedir. Bunlardan en etkili olanlarının bazılarınıı şu şekilde sizlere sunmaya çalışalım.

İnstagram da Fenomen olmak

İnstagram da Fenomen olmak

Instagram da  Fenomen olmak hiç de göründüğü gibi zor değildir.. Evet doğru duydunuz , bunun için yapılması gereken birkaç unsur bulunmaktadır.Instagramda bir çok kişi veya sayfalar